Get Adobe Flash player
Головна сторінка Навчальний процес Робота гуртків Розкіш спілкування (Гурток "Історичне краєзнавство")
header
Відмітьте теми, які Вам цікаві...
Підпишіться на наші новини!
Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/pedkoledz/www/old.pedkoledzh.cv.ua/plugins/content/socbuttons.php on line 221
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

PB080008

ФОТОЗВІТ ПОХОДУ...

 

Може бути, нам вдалося помилуватися останніми барвами золотої осені, але ліс, повітря, ще, як не дивно, осіння королиця, вродливиці берізки та впевнені в майбуття сосни на берегу мальовничого озера в селі Кам’яна Сторожинецького району створювали враження що вона ніколи не закінчиться.  Була субота і ми вирішили просто відпочити, але, звісно, як члени гуртка «Історичне краєзнавство» ОЦТКЕУМ на базі Чернівецького педагогічного коледжу ми хотіли використати цей час для покращення загально фізичної підготовки (що, до речі передбачено навчальною програмою). В нагоді нам стали футбольний і волейбольний майданчики, які в цій місцині пропонує туристичний комплекс «Аква-плюс».

 

В дружній, але напруженій боротьбі пройшли змагання з волейболу. Слід відмітити, що присутність в різних командах гравців, які захищають честь коледжу на змаганнях більш високого рангу, придало грі серйозний характер. Футбол вже грали без обмеження часу, до повного виснаження. Тут стали у чудовій пригоді навички приготування їжі в польових умовах, отримані літом під час проходження подорожі першої категорії складності. Після обіду, відновивши свою енергію, юні туристи приступили до різних рухливих ігор. Одна з них, зображена на наших світлинах, маючи назву давньої індійської забави, чудово розвиває кмітливість і відчуття взаємодопомоги. Вона дуже весела і потребує хорошої фізичної підготовки.

Стомлені, але задоволені, ми маршрутним автобусом добралися до Чернівців. Загальне враження від проведеного разом часу ми підсумували словами Антуана де Сент-Екзюпері : ми отримали велике задоволення від « розкоші людського спілкування»

 

 

А. Моісей, керівник гуртка