Get Adobe Flash player
header
Відмітьте теми, які Вам цікаві...
Підпишіться на наші новини!
Рейтинг Користувача: / 8
НайгіршеНайкраще 

         2016-05-20 6Праця – це потреба. Особливу актуальність вона має для молодих спеціалістів, адже перше робоче місце повинно бути гарантоване державою.

         Саме з цих міркувань в коледжі і ведеться робота службою працевлаштування.

Підсумком навчання в коледжі є не тільки отримання спеціальності, а й першого місця роботи.2016-05-20 7

         19 травня проведено персональний розподіл випускників коледжу на місця майбутньої роботи. Цьогоріч  коледж закінчують 236 молодих спеціалісті, з них 135 студентів, які навчалися за кошти регіонального бюджету. В розрізі спеціальностей цифри такі: «Початкова освіта» - 75, «Дошкільна освіта» - 22, «Музичне мистецтво» - 15 і «Фізичне виховання» - 23 особи.

Враховуючи направлення на навчання, відношення районних та міських управлінь (відділів), керівників загальноосвітніх та дошкільних закладів, комісія персонального розподілу направила до місць роботи  80 студентів, або 59,3 %, 8-ми – питання в стадії вирішення. Слід зазначити, що зі спеціальності «Дошкільна освіта» перше робоче місце отримали 19 із 22 студентів (86,4 %), «Музичне мистецтво» 11 осіб із 15 (73,3 %), «Початкова освіта» - 39 або 52 %, і зі спеціальності «Фізичне виховання» - забезпечено місцем роботи 13 студентів, або 56,5 %.

Відповідно до законодавства  випускники, які укладуть угоди про відпрацювання не менше трьох років, будуть мати право на отримання одноразової грошової допомоги у розмірі п’ятикратної мінімальної заробітної плати, а у сільській місцевості – ще й безоплатно користуватися житлом з опаленням і освітленням.

Хочеться побажати успіхів молодим спеціалістам в подальшій педагогічній роботі.