Get Adobe Flash player
Головна сторінка Наші заходи Формування іншомовної освіти
header
Відмітьте теми, які Вам цікаві...
Підпишіться на наші новини!
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

CwmwGtKSkOkПроцес модернізації системи вищої освіти в Україні в умовах інтенсивного розвитку її соціально-економічної співпраці з іншими країнами зумовлює актуалізацію проблем підвищення якості освіти, що передбачає здатність майбутніх спеціалістів до виконання професійної діяльності в умовах іншомовного середовища. Отже, іншомовна підготовка фахівців початкової школи стала однією із важливих складових нашого педагогічного коледжу.

Незаперечним є той факт, що знання іноземної мови збагачує людину, відкриває їй вікно у світ, вчить шанувати своє рідне слово. «Скільки мов ти знаєш, скільки разів ти людина» ? мудро каже народне прислів’я. Тож невипадково 2016 рік Указом Президента України оголошено Роком англійської мови.

 

Ми знаємо крилатий вислів ? «Вчителем школа стоїть». І це у нашому коледжі підтверджують викладачі іноземних мов, яким притаманні ініціативність та неабияка креативність.

Викладачі йдуть в ногу із життям, відчуваючи усі зміни, які відбуваються в освіті. На засіданнях циклової комісії обговорюються проблеми сучасного заняття з іноземної мови та оптимальні шляхи їх вирішення, розглядаються актуальні методичні та фахові проблеми, проводяться методичні оперативки, консультації, викладачі діляться досвідом роботи.

Нам необхідно працювати над собою, щоб бути на рівні сучасних вимог.

Значно більше уваги слід приділити індивідуальній роботі зі студентами, надаючи консультації не тільки по практиці уроків в школі та дитячому навчальному закладі. Бажає бути більш чіткою і системною самостійна робота наших студентів, яка б спонукала їх до пошуку нової інформації, оволодіння новими знаннями, виховувалося б в них прагнення до самовдосконалення.

Тому професійним девізом циклової комісії викладачів іноземних мов є крилаті слова класика німецької літератури Й.В. Гете: «Хто не знає іноземної мови, той не знає своєї рідної».

В коледжі розроблені заходи із проведення у 2016 році Року англійської мови в Україні: були організовані курси для викладачів з вивчення англійської мови за чотирма рівнями (А1, А2, В1, В2), студенти коледжу взяли участь у інтернет-олімпіаді з англійської мови, були учасниками онлайн-тестування, оформляли тематичні виставки та проводили огляди літератури, присвячені Року англійської мови, викладачі англійської мови взяли участь у семінарі Кембріджського університету «Back to school», регулярно проводяться зустрічі студентів з вчителями іноземних мов шкіл міста.

Близько 20 % студентів-випускників нашого коледжу пов’язують свою майбутню професію з іноземною мовою.