Get Adobe Flash player
Головна сторінка Наші заходи Декада циклової комісії викладачів педагогіки та психології
header
Відмітьте теми, які Вам цікаві...
Підпишіться на наші новини!
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

8У другій половині листопада в педагогічному коледжі проходила декада циклової комісії викладачів педагогіки та психології, в рамках якої проведені різноманітні заходи.

На високому емоційному піднесенні пройшов психолого-педагогічний квест для студентів четвертого курсу шкільного відділення з виконанням учасниками завдань на різних станціях – «Любителів психології», «Знавців педагогіки», «Ігровій». Зі студентами працювали викладачі Е.М. Мручковська, М.І. Жук, В.Д. Осинчук.

 

З метою привернення уваги студентської громадськості до відзначення Всесвітнього дня дитини (20 листопада), який цьогоріч проходив під девізом «Не ображай дитину», працювала креативна педагогічна лабораторія з числа студентів третього курсу під керівництвом Л.Ю. Шваги, О.І. Константинюк Творча група студентів здійснювала пошукову роботу, результати якої представлені у формі інформаційних повідомлень на виховних годинах у групах шкільного відділення; виготовленні буклетів; оформленні виставкового стенду; розповсюдженні інформації в соціальних мережах.

Викладачі педагогіки М.І. Жук, Я.Г. Чубрей підготували лекторій про використання інноваційних педагогічних технологій у сучасному освітньому просторі.

Студенти додаткової спеціалізації «Позакласна та позашкільна виховна робота в школі» взяли участь у квесті національної скаутської організації Пласт «Листопадовий зрив»; готували проектно-пошукові роботи (під керівництвом Л.Ю. Шваги, О.І. Константинюк, Т.М. Фарбатюк), матеріали яких можна використати студентами на різних видах педагогічної практики.

Проведення таких заходів сприяє вихованню творчої особистості майбутніх фахівців, формуванню їх активної життєвої позиції, розвитку інтелектуального та духовного потенціалу студентської молоді.

 

Голова циклової комісії

викладачів педагогіки та психології

В.Д. Осинчук