Get Adobe Flash player
Головна сторінка Наші заходи З Днем працівника освіти Вас!
header
Відмітьте теми, які Вам цікаві...
Підпишіться на наші новини!
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

12У переддень професійного свята в палаці «Академічний»  викладачі та студенти коледжу зібралися на урочистості з нагоди Дня працівника освіти. З вітальним словом виступив директор коледжу, кандидат географічних наук, викладач-методист, лауреат премій ім.Ю.Федьковича та О.Поповича Олег Іванович Чернюх. Натхненну і творчу працю викладачів відзначали грамотами та іменною премією імені Катерини Малик. За сумлінну працю були нагороджені також  працівники господарської частини, а студентам за високі результати у навчанні  вручалися  іменні стипендії.

 

Мистецькі номери на святі щедро дарували присутнім наші таланти – Данилюк Валентина, Урсулян Кристина, Дмитро Білоус, Олена Зварич, Марія Кметь, Інна Кручко та хореографічний колектив «Ритм».

Особливо радісно публіка зустрічала гостей – випускників коледжу  Анну Апетракіоає та квартет «Класік», які  своїм майстерним виконанням музичних творів вкотре засвідчили глибоку повагу до викладачів та рідної almamater.

Приєднуючись до вітань, які лунали в залі, бажаємо всьому викладацькому та студентському колективу творчого горіння, наснаги та високих професійних злетів!

З Днем працівника освіти Вас!