Get Adobe Flash player
Головна сторінка Наші заходи Шановні коллеги, дорогі студенти!!!
header
Відмітьте теми, які Вам цікаві...
Підпишіться на наші новини!
Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/pedkoledz/www/old.pedkoledzh.cv.ua/plugins/content/socbuttons.php on line 221
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

25 вересня ми відзначаємо чудове свято – Всеукраїнський день дошкілля! Це свято дитячої посмішки, щастя, щирості та тепла. Бути вихователем ? високе покликання! Ця благородна професія роками підтверджує свою необхідність та значимість, адже від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, їх уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є ? наше життя, наша надія на майбутнє.

В цей особливий день щиро вітаємо весь викладацький колектив дошкільного відділу, які своїм професіоналізмом, високою майстерністю, добром, щирістю та любов’ю формують гарних фахівців для дошкільної освіти.

Найщиріші вітання випускникам, які щоденно віддають дітям тепло своїх сердець. Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців в день радості та щастя.

Вітаємо студентів дошкільного відділу, які наполегливо черпають нові знання, розвивають педагогічні здібності, щоб бути гідною зміною педагогічним працівникам, що працюють на ниві дошкільної освіти.

Міцного всім вам здоров'я, невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай ваше життя буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселях панують світло і злагода, в серцях ? добро і мудрість, а в житті ? достаток і удача. Бажаємо вам миру, нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Голова циклової комісії викладачів педагогіки,

психології та фахових дошкільних методик

Л.О.Кошурба